RECEPTY

Dnes vám predstavím jeden fantastický recept na klasický cheesecake. Nie je veľmi sladký, je osviežujúci a jednoduchý na prípravu. A samozrejme, chute si môžete nakombinovať podľa seba. Ja vám predstavím verziu, ako som ho robila tentokrát.

Minulý rok som zistila, že zbožňujem hokaido polievku a nechápem, ako som doteraz mohla bez nej žiť. To je taká dobrota! Prečo mi nikto nepovedal, že hokaido chutí po gaštanoch?

Úplne dokonalá pochúťka práve teraz na zimné obdobie! Recept som dostala od kamaráta, ktorý je zamestnaný v kaviarni priamo vo Francúzsku. Vie o mne, že zbožňujem sladké a týmto mi veru ulahodil na jedničku. Ak chceš vedieť ako si ľahko pripraviť doma horúcu čokoládu, čítaj ďalej.

Keď u nás začínal McDonald, tak ponúkal aj muffiny, ktoré boli zvláštnej hnedo-zeleno-žltej farby. Nevedela som, čo je to za príchuť, ale bola divná a ja som si ju zamilovala! Keď sa o niekoľko rokov neskôr začalo slovo muffin premieľať aj na slovenskom internete vo všetkých variáciách, dozvedela som sa, že ten spomínaný muffin by mohol byť...