PODCAST

Vypočujte si podcast ŽIJEM SRDCOM...

Vítam vás pri mojich podcastoch, v ktorých vám chcem predstaviť rôzne témy a ľudí. Páči sa mi, že môžem hovoriť s ľuďmi, ktorých možno nepozná každý, ale majú netradičný, inšpiratívny život. Ľudí, ktorí nám môžu povedať svoj príbeh, predstaviť svoj svet...
Podcast nie je obmedzený časom, chcem sa jednoducho rozprávať...


Podporiť tento projekt môžeš hlavne jeho zdieľaním.

PODCAST si môžeš PREHRAŤ kliknutím na logo alebo na nadpis epizódy. Prípadne si ho pozrieť aj s videom na youtube.
Nájdeš nás na platformách ako: SPOTIFY, APPLE PODCAST, GOOGLE PODCAST, etc...
KLIKNI SEM A NÁJDEŠ NÁS AJ NA ANCHOR.

Tentokrát som sa rozprávala s našim bývalým gymnastom a súčasným artistom, ktorý už niekoľko rokov pôsobí v Čínskom Macau v najväčšej vodnej show sveta v cirkuse Dragon - The house of dancing water. Ako je možné sa dostať do takejto show a ako sa žije v úplne inej kultúre? Čo všetko musíš podstúpiť, aby si si mohol splniť sen? O tomto a mnohom ďalšom s mojim dnešným hosťom.

INSTAGRAM na Ivana: Ivan.Vargovský Pod rovnakým menom ho nájdete aj na youtube či fb.

#cirkus #cina #artista

Tentokrát som si do podcastu pozvala našu najlepšiu športovú gymnastku Barboru Mokošovú. Budeme sa rozprávať predovšetkým o vrcholovom športe, ako sa ku gymnastike dostala, aké bola dieťa... Rovnako sme porovnávali jej prvú cestu na olympiádu s tou tohtoročnou do Tokia. Čo ju na gymnastike baví a naopak, ako prekonať tie ťažké obdobia a krízy? Toto všetko a ešte viac vo výživnom podcaste Žijem srdcom.

INSTAGRAM na Barču: barboramokosova
#gymnastics #gymnastika #olympiada

PODCAST si môžeš pozrieť aj na YOUTUBE:

Prvý diel podcastu Žijem srdcom na tému pôrod doma. Svoj príbeh nám vyrozprávala moja kamarátka Deana. Zároveň však musím povedať, že týmto videom/podcastom určite nie je plánované niekoho presviedčať o domácom pôrode. Téma a samotné rozhodnutie je natoľko intímne a individuálne, že to musí zvážiť každá žena, rodina sama. Jednoducho takto to mala v ten daný moment nastavené Deana, toto je jej cesta a príbeh... Prečo sa rozhodla pre pôrod doma? A šla by do toho znovu? Aké boli pre ňu výhody a nevýhody domáceho pôrodu? Aká bola cesta od počatia až po narodenie prvorodenej dcérky? To všetko sú otázky, ktoré si dnes položíme a že ich bude oveľa viac tým si môžete byť istí.

#porod #zijemsrdcom

Prečítajte si ako prví, čo je nové