MERCH - špeciálne TRIO čajov

MERCH

Tri čaje, ktoré sú moje najobľúbenejšie pre výnimočné chvíle. Viac o tom, ako vznikal merch sa môžeš dozvedieť TU.
Ak chceš vlastný text na PERSONALIZOVANÝ ŠTÍTOK, napíš mi ho do POZNÁMKY, ktorú nájdeš pri poslednom kroku pred odoslaním objednávky.

1. KVITNÚCI ČAJ
Som dlhoročná milovníčka kvitnúcich čajov, s úplne obyčajného dôvodu - páči sa mi ich estetická stránka a zbožňujem tú chvíľku prekvapenia, kedy sa čaj v kanvici rozvíja. Chvíľka napätia a je to. Časom plánujem do ponuky zaradiť viac z týchto čajov, dnes však vsádzam na istotu a moju obľúbenú príchuť. Zelený čaj s jazmínovým kvetom. Mňam! A tá vôňa!

2. PU ERH
Nie však len tak hocijaký... Takzvaný čajový koláčik, tentokrát s vôňou a pridaním ružových lístkov. A čerešnička nakoniec - je to čaj uchovávaný z roku 2015. O čaji Pu-Erh sa vie, že čím je starší, tým je jeho chuť rozvinutejšia a tým je vzácnejší. Pripisujú sa mu mnohé pozitívne účinky na náš organizmus, pre mňa je to však taký osobný red bull. Jeden tento čaj si zalievam 5 až 8-krát.

3. PRÉMIOVÝ ČAJ V ZELENOM POMARANČI
Absolútna pecka! Pu-Erh tentokrát uskladnený v čerstvej šupke zeleného pomaranča, čo je špeciálna odroda tohto ovocia. Pri tom ako šupka vysychá, dáva svoju vôňu tomuto čaju. Zalieva sa to celé spolu a tá vôňa či chuť je absolútne nezameniteľná. Čaj na zvláštne príležitosti či už pre vašu chvíľku pohody alebo ako špecialitka pri posedení s kamarátmi, drahou polovičkou, kedy len chcete. Opäť aj tento čaj si môžete zaliať 5 až 8-krát.

Ako si správne pripraviť tieto čaje nájdeš TU.

4,99 €
Please select variants first