MERCH

Pre teba

Veľmi často ste sa ma pýtali, kedy si budete môcť odo mňa zakúpiť niečo, čo by bol môj produkt. Tak je to tu!

Vymýšľala som dlhšie, čo by to mohlo byť. Chcela som, aby to nebolo drahé, aby ma to vystihovalo a aby to bolo aspoň trochu niečo, čo tu nemajú všetci. A tiež - chcela som do každého produktu dať kúsok seba. Čo to teda je?

ČAJE.
Áno, presne tak. Vybrala som tri druhy, ktoré sú moje obľúbené, ktoré pijem vždy, keď si chcem navodiť špeciálnu chvíľku len pre seba alebo so svojimi blízkymi. Sú to tri špeciálne druhy, ktoré si nekúpite len tak. Teraz vám ich jeden po druhom predstavím:

1. KVITNÚCI ČAJ
Som dlhoročná milovníčka kvitnúcich čajov, s úplne obyčajného dôvodu - páči sa mi ich estetická stránka a zbožňujem tú chvíľku prekvapenia, kedy sa čaj v kanvici rozvíja. Chvíľka napätia a je to. Časom plánujem do ponuky zaradiť viac z týchto čajov, dnes však vsádzam na istotu a moju obľúbenú príchuť. Zelený čaj s jazmínovým kvetom. Mňam! A tá vôňa!

2. PU ERH
Nie však len tak hocijaký... Takzvaný čajový koláčik, tentokrát s vôňou a pridaním ružových lístkov. A čerešnička nakoniec - je to čaj uchovávaný z roku 2015. O čaji Pu-Erh sa vie, že čím je starší, tým je jeho chuť rozvinutejšia a tým je vzácnejší. Pripisujú sa mu mnohé pozitívne účinky na náš organizmus, pre mňa je to však taký osobný red bull. Jeden tento čaj si zalievam 5 až 8-krát.

3. PRÉMIOVÝ ČAJ V ZELENOM POMARANČI
Absolútna pecka! Pu-Erh tentokrát uskladnený v čerstvej šupke zeleného pomaranča, čo je špeciálna odroda tohto ovocia. Pri tom ako šupka vysychá, dáva svoju vôňu tomuto čaju. Zalieva sa to celé spolu a tá vôňa či chuť je absolútne nezameniteľná. Čaj na zvláštne príležitosti či už pre vašu chvíľku pohody alebo ako špecialitka pri posedení s kamarátmi, drahou polovičkou, kedy len chcete. Opäť aj tento čaj si môžete zaliať 5 až 8-krát.

Čo bolo mimo iného pri výbere čajov pre mňa dôležité?

Od koho budem čaje brať. Zvolila som predajcu priamo z Číny, dlhoročne overeného, len s tými najlepšími odporúčaniami. A že som vyberala dlho - si môžete byť istí. Dôležité pre mňa bolo, aby tento výrobca a predajca čajov zároveň mal medzinárodne uznaný certifikát a aby ľudia, ktorí pre neho pracujú, mali férové a slušné podmienky. Nechcela som totiž podporovať niečo len tak bezhlavo. Síce som musela logicky voliť o niečo drahšiu cestu, ale nakoniec som rada, že sme sa na spolupráci dohodli a veľmi si to vážim.

Tiež som veľmi hrdá na obaly, ktoré sú len z prírodných materiálov. Či už vrecúško, v ktorom čaje dostanete zabalené alebo personalizovaný štítok, na ktorý vám ja osobne vypálim prianie. Môžete si zvoliť, čo chcete mať na štítku napísané alebo to môžete nechať čisto na mňa. Rovnako aj samotné čaje sú zabalené v hodvábnom papieri. Jediné, kde to pokulháva je kvitnúci čaj, len tam je to trochu komplikovanejšie kvôli trvanlivosti. Avšak dohodli sme sa, že vyskúšame papierové balenie a uvidíme, čo to spraví. Takže testovací balíček je už na ceste.   

Kvalita. Ale to je samozrejmosť a preto ju spomínam až tu, lebo som chcela, aby ste hlavne vedeli o prvých dvoch bodoch, ktoré boli pre mňa veľmi dôležité.

Tak ako si čaje objednať?

Postačí sa prekliknúť cez tento odkaz na môj e-shop a do pár dní už môžeš piť čaje, ktoré zbožňujem aj ja sama. Ku každej objednávke cez merch dostaneš odo mňa aj osobný pozdrav.

Teším sa, ako si spolu vypijeme tieto lakôtky a zároveň ti ďakujem za podporu.

Romi

Prečítajte si ako prví, čo je nové