Cvičme spolu doma

28.01.2019

Ahojte, v tomto týždni som sa rozhodla spustiť na mojom Instagrame pravidelné cvičiace workouty. Nápad sa vo mne zbieral už dlhšie a bol v rôznych formách. Nakoniec som sa pre začiatok rozhodla využiť práve túto platformu. Cvičenie je rýchle, môžeš ho praktizovať takmer kdekoľvek a mal by to zvládnuť každý, kto sa rozhodne, že cvičiť chce.

Každý pondelok budem na mojom Instagrame uverejňovať sériu cvičení, ktoré by vám mali pomôcť spevniť telo, cítiť sa lepšie a vyformovať postavu. Cvičenia som sa snažila zostaviť tak, aby ich zvládol každý a zároveň, aby mali efekt aj pre tých, ktorí už cvičia dlhšie. Mojim cieľom bolo vybrať cviky, ktoré nezaberú veľa miesta ani času. Ja sama chodenie do fitka fakt nemusím a vždy radšej cvičím sama doma.

Viem, že je lepšie cvičenia striedať, možno časom, ak bude o to záujem, budem pridávať videá častejšie. Môžeš to však robiť tak, že si vezmeš dva moje workouty a budeš ich každý druhý deň prestriedavať.

Ako teda nato?
1. Netreba k tomu nič, len chuť a odhodlanie.
2. Každý pondelok vydám na mojom Instagrame (Eddemi65) novú sériu cvičení.
3. Cvičiť môžeš buď bez náčinia alebo so záťažou (napr. činky). Vtedy je efekt lepší,  ale ak si začiatočník, postačí ti váha vlastného tela.
4. Cvičenie by ti nemalo zabrať viac ako 20 minút. Účinnejšie bude vtedy, keď si nebudeš dávať pauzy a posnažíš sa odcvičiť workout v tempe.
5. Pod videami vždy napíšem, koľko opakovaní a sérií odporúčam. V tento prvý pondelok sú napríklad 4 druhy cvičení po 20 opakovaní a odporúčam celú túto sériu odtrénovať 3 až 4x za sebou.
6. Cvičiť by si mal aspoň 4x do týždňa, ale každý deň sa počíta.

PRIAMY ODKAZ NA PRVÉ CVIČENIE NÁJDEŠ PRIAMO ➡➡➡TU⬅⬅⬅

Prajem vám veľa šťastia, dajte mi vedieť, či sa vám tento nápad páči.

Romi

Prečítajte si ako prví, čo je nové