Book Swap - výmena kníh

16.09.2020

Milujem atmosféru swapu s knihami! Priniesť knihy, ktoré už nepotrebujem a odniesť si nové? Áno, áno, áno! Úžasná myšlienka. A ešte lepšie je to zažiť. Rozprávať sa s kamarátkou, ponoriť sa do rôznych kníh, rozhodovať sa, ktorá kniha je lepšia a ktorú si chcem najbližšie prečítať... Presne toto a ešte viac je BOOK SWAP. 

ODKAZ NA SPOMÍNANÝ BOOK SWAP - udalosť na facebooku - daj nám vedieť či prídeš.

Ahojte všetci :-) 

Srdečne vás pozývam v posledný septembrový víkend (26.9.2020 od 13:00 do 18:00) na VÝMENU KNÍH! 
Prídite v sobotu do krásnych priestorov LA MOND na Nevädzovej 4 (v blízkosti OC Retro) a zažite SWAP s knihami. 

Ako to funguje?

Prines knihy, ktoré si už prečítal a nechceš ich mať doma a odnes si pre zmenu knihy, ktoré ťa potešia. Vymeň svoju knižnicu :-) Zbaľte si so sebou aspoň 1 knižku a maximálne 12. Vyberaj knihy, ktoré sú v zachovalom stave, také, ktoré by potešili aj teba. (roztrhané a inak vážne poškodené knihy nepreberieme) Pri vstupe dostanete lístok s počtom kníh, ktoré ste priniesli a následne môžete začať vyberať nové knihy pre vás. Odniesť si môžete maximálne toľko kníh, koľko ste priniesli. Prijímame knihy každého žánru, učebnice, slovníky, cudzojazyčnú literatúru. Medze sa ozaj nekladú :-) A najlepšie na tom je, že vstup ti platí počas celej doby akcie. Takže sa tam môžeš vracať ozaj donemoty.

MÁŠ RÁD KNIHY? PRÍDI! 
Swap je určený úplne pre každého. Kľudne prídite so svojimi deťmi, starými rodičmi, priateľmi, kaktusom či novým účesom :-) 

VSTUP: 
5 €/osoba; deti do 12 rokov zadarmo. Možnosť zakúpenia vstupu v predpredaji za zvýhodnenú cenu: 3,50€ (pre prvých 50 záujemcov) TU NÁJDEŠ LÍSTKY ZA ZVÝHODNENÚ CENU 

Tešíme sa na vás!

Klikni na obrázok a dostaň sa na prihlásenie priamo na BOOK SWAP.

Prečítajte si ako prví, čo je nové